جستجو
جستجو

درباره ما

نوآوران طب بین الملل

درباره نوآوران طب بین الملل

شرکت نوآوران طب بین الملل (سهامی خاص) با نام اختصاری (NTB) از سال 1392 فعالیت خود را شروع کرد. فعالیت شرکت با رویکرد تامین نیازمندی های مصرفی آزمایشگاه های تشخیص طبی شروع شد و در ابتدای فعالیت عمدتاً در زیرشاخه مولکولی، ژنتیک و سلولی متمرکز شد و سپس فعالیت خود را به سایر نیازمندی های آزمایشگاه های تشخیص طبی و تحقیقاتی گسترش داد.

راهبرد اصولی و شعار اصلی شرکت تجارت سالم، منصفانه و با کیفیت است که مسیر فعالیت و طرح های توسعه شرکت با الهام از این راهبرد اصولی تدوین و به مرحله اجرا گذاشته می شود.

همکاری مداوم با بیش از هزار مرکز درمانی، آزمایشگاهی و تحقیقاتی خصوصی و دولتی، نشان دهنده موفقیت راهبرد اصولی شرکت است.

پس از حدود ده سال فعالیت بازرگانی موفق و بررسی و ارزیابی نیاز های بازار، سهامداران شرکت به این نتیجه رسیدند که بخش قابل توجهی از اقلام وارداتی، قابلیت تولید در داخل کشور را دارند و اقدام به تاسیس یک کارخانه تولیدی تحت نام شرکت نوآوران تولید پویا (سهامی خاص) با نام اختصاری (NTP) نمودند. کارخانه شرکت در شهرک صنعتی مامونیه و حدود 80 کیلومتری تهران واقع است.این کارخانه با رعایت اصول و استانداردهای کامل تولید محصولات پزشکی و بهداشتی کشور، کلیه تولیدات خود را در محیط کلین روم انجام می دهد و دارای واحد استریل با گاز اتیلن اکساید است. همچنین کلیه تولیدات شرکت در آزمایشگاه اختصاصی کارخانه، مراحل مربوط به رعایت استانداردهای کیفی و کنترل کیفیت و الزامات IMED و استانداردهای CE و ISO13485 را به انجام می رسانند.

کارخانه شرکت، تولید حدود بیست نوع از محصولات مصرفی آزمایشگاهی را از اواخر سال 1401 شروع کرده و تا پایان سال 1402، فاز دوم کارخانه که شامل تولید لوله های خونگیری تحت خلاء و غیر خلاء است، به بهره برداری خواهد رسید. خط تولید این محصولات از کشور کره جنوبی خریداری شده است تا اطمینان کافی از کیفیت محصولات تولیدی فراهم شود. این خط تولید با ظرفیت بیش از شصت میلیون ویال در سال، یکی از خطوط تولید پیشرفته این محصول در ایران و خاورمیانه خواهد بود.

علاوه بر موارد فوق و به منظور تکمیل سبد کالایی موجود، در یک شرکت دانش بنیان نیز سرمایه گذاری کرده ایم که به صورت تخصصی در حوزه تولید معرف های انعقادی و هماتولوژی فعالیت می کند.

برخی از محصولات این شرکت دانش بنیان مانند PT و PTT و چند محصول دیگر، از ابتدای سال 1402 به سبد کالایی شرکت اضافه شده و سایر محصولات دانش بنیان نیز به تدریج تولید و معرفی خواهد شد.

رویکرد تخصصی شرکت با تاکید ویژه بر تولید محصول با کیفیت، نوید پاسخگویی به مشتریان محترم داخلی و چشم انداز صادراتی مناسب برای شرکت فراهم کرده است.

اهداف شرکت

اهداف راهبردی گروه نوآوران که توسط سهامداران شرکت اعلام شده و راهبردهای اصولی و خط مشی کلان هر گروه را مشخص می کند، به شرح زیر است:

  • کیفیت اصل اول و اساسی گروه است.
  • توسعه متوازن و منطبق با نیازهای بازار به صورت دائمی پیگیری می شود.
  • پاسخگویی صحیح و کامل به نیازهای مشتریان، از وظایف تمام ارکان گروه است.
  • رعایت کلیه استانداردهای لازم در محصولات سلامت محور، قابل چشم پوشی نیست.
  • استفاده از نیروی انسانی کار آزموده و متخصص، الزامی است.
  • رعایت منافع مصرف کننده، تضمین کننده منافع گروه و همکاران آن است.
  • رویکردهای شرکت همواره بلند مدت و دائمی است . از رویکردهای کوتاه مدت، صرفنظر می شود.
  • رعایت کلیه قوانین و دستورالعمل های مرتبط با بخش تولید و فروش، مورد تاکید ویژه است.

حمایت از ایده های نو​

گروه نوآوران به توانایی های داخلی کشور ایمان دارد و بر این اساس، از ایده های جدید، پژوهش های تولید محور و اقدامات دانش بنیان حمایت می کند. در راستای این سیاست اصولی، در حال حاضر با گروه های مختلفی در حال همکاری است. این همکاری ها به صنعتی سازی تحقیقات آزمایشی کمک می کندو مسیر سخت و طولانی تحقیقات را به مرحله تولید آزمایشی و نهایتاً تولید صنعتی. اشاره به سرمایه گذاری در فاکتور های انعقادی و کیت های تشخیصی روماتولوژی.

گروه های کالایی

شرکت های گروه نوآوران، در شرایط فعلی در گروه های کالایی زیر فعالیت دارند. گروه های کالایی، همزمان با طرح های توسعه شرکت، افزایش پیدا خواهد کرد.

الف) گروه محصولات مصرفی و نمونه گیری

ب) گروه محصولات لوله های خونگیری و سرسوزن

ج) گروه محصولات هماتولوژی و انعقادی و کیت های آزمایشگاهی روماتولوژی ( در مرحله تولید آزمایشی)

د) محصولات مصرفی سلولی و مولکولی

خدمات نوآوران طب

شرکت نوآوران طب بین الملل با شرکت نوآوران تولید پویا همگروه است و هر دو شرکت توسط سهامداران یکسانی اداره می شوند.

تولیدات شرکت نوآوران تولید پویا با نام تجاری  (NTP) به صورت انحصاری توسط شرکت نوآوران طب بین الملل توزیع می شود . استقرار واحد استریل ۲۴ ساعته در کارخانه شرکت امکان ارائه خدمات استریل برای متقاضیان خارج از شرکت را فراهم ساخته است.

همچنین با توجه به ظرفیت تولید مناسبی که در کارخانه ایجاد شده، انجام تولید به صورت OBL برای سایر تولید کنندگان و صاحبان نام تجاری فراهم شده است.